Slapukų politika

Šiame puslapyje paaiškinamas slapukų naudojimas konkrečioje „Sanofi“ interneto svetainėje (toliau – „Svetainė“). Jei norite naudotis Svetaine, prašome atidžiai perskaityti šią Slapukų politiką.

Atkreipkite dėmesį, kad ši Svetainė priklauso ir ją tvarko UAB „Sanofi – aventis Lietuva“, (toliau – „Sanofi“, „mes“, „mums“, ir „mūsų“) priklausanti SANOFI GRUPEI. 

Kas yra slapukai? 

Šioje Svetainėje naudojami slapukai. Slapukas – tai tekstinis failas, kurį Svetainė siunčia į Jūsų naršyklę, ir jis saugomas Jūsų kompiuterio kietajame diske, išmaniajame telefone ar kitame išmaniajame prietaise. Dėl jo tampa įmanoma atpažinti Jūsų kompiuterį / IP adresą ir rinkti informaciją apie tai, kuriuose puslapiuose lankotės ir kokias funkcijas naudojate. Dauguma naršyklių leidžia slapukus. Tačiau naudotojai, jei nori, gali nustatyti savo naršykles taip, kad jos blokuotų arba pašalintų slapukus.

Kodėl naudojame slapukus? 

Naudojame slapukus, kad pagerintume Jūsų naršymo patirtį mūsų svetainėje, prisimintume Jūsų pasirinkimus, kai naudojatės mūsų svetaine, ir nuolatos gerintume turinį bei funkcijas, kuriomis naudojatės mūsų svetainėse. Mes taip pat naudojame slapukus rinkodaros tikslais, kad pritaikytumėme svetainę pagal Jūsų poreikius ir surinktume statistiką apie mūsų svetainių naudojimą. Slapukai taip pat padeda mums atskirti vartotojus. 

Svetainėje gali būti naudojami skirtingų tipų slapukai.

 • Seanso slapukai – tai slapukai, kurių trukmė tokia pati, kaip ir Jūsų apsilankymo, o kai uždarote naršyklę, jie ištrinami. Juose nėra asmens informacijos, kuri leistų „Sanofi“ Jus atpažinti. Kiti lieka Jūsų prietaise, kol jų galiojimo laikas pasibaigia arba kol juos ištrinate iš savo talpyklos. Jie vadinami ilgalaikiais slapukais ir dėl jų įmanoma prisiminti tam tikrą informaciją apie Jūsų naudojimą, kai vėl sugrįžtate į svetainę.
   
 • Pirmosios šalies slapukai – tai slapukai, saugomi Svetainėje, tuo tarpu trečiųjų šalių slapukai – tai slapukai, įdiegti ne „Sanofi“. Tai, pavyzdžiui, gali būti kompanijos, kurios padeda mums stebėti, analizuoti arba pritaikyti mūsų paslaugas, reklamas ir turinį. Mes negalime kontroliuoti trečiųjų šalių naudojamos ir renkamos informacijos. 
   
 • Kai mūsų Svetainė susieja su trečiųjų šalių svetainėmis, „Sanofi“ gali suteikti prieigą prie informacijos arba paslaugų, siūlomų interneto svetainių, kurios nėra „Sanofi“ nuosavybė ar jos valdomi, pavyzdžiui „YouTube“ vaizdo įrašų. Kai apsilankote trečiosios šalies svetainėje naudodami mūsų Svetainėje esantį saitą, Jūs privalote laikytis tos svetainės privatumo politikos ir teisinių pranešimų. Todėl turėtumėte susipažinti su tos svetainės privatumo politika ir teisiniais pranešimais.

Slapukų, naudojamų mūsų Svetainėje, apžvalga

 • Būtini slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad Svetainė veiktų, ir negali būti išjungti „Sanofi“ sistemose. 
Galite nustatyti savo naršyklę blokuoti tokius slapukus arba apie juos perspėti, tačiau norėtumėme priminti, kad išjungę slapukus galbūt negalėsite naudotis tam tikromis mūsų Svetainės funkcijomis.

 1. _ga : Skirtas atskirti lankytojus    
 2. _gid : Skirtas atskirti lankytojus    
 3. cookiePopup : Skirtas rodyti / slėpti slapukų iššokantį langą
 4. _gat_UA-144057929-1 : Skirtas įvertinimo užklausai pateikti
 5. __cfduid : Skirtas identifikuoti lankytojo informaciją

Jei norite pasirinkti, kad „Google Analytics“ slapukai jūsų veiksmų nebesektų, apsilankykite šioje interneto svetainėje

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad „Google“ privatumo politiką galite rasti adresu.

Kaip galite kontroliuoti slapukus? 

Slapukai, naudojami „Sanofi“ svetainėje našumo gerinimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais, taip pat trečiųjų šalių ir kiti slapukai (išskyrus būtinus slapukus) yra naudojami Jums sutikus. Tai galite padaryti savanoriškai paspaudę parinktį „Aš sutinku“ iškylančiajame lange arba „Sanofi“ svetainėje. Jei nesutiksite, tam tikri slapukai (išskyrus būtinus slapukus) nebus įkelti į Jūsų įrenginį. Būtinus slapukus „Sanofi“ naudoja dėl teisėto intereso užtikrinti tinkamą svetainės veikimą ir tam nereikalauja Jūsų sutikimo.

Galite atšaukti savo sutikimą, užblokuodami slapukų naudojimą arba ištrindami Jūsų naršyklėje jau įdiegtus slapukus. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad išjungę slapukus galbūt negalėsite naudotis tam tikromis mūsų Svetainės ir kitų svetainių funkcijomis.

Savo naršyklėje galite nustatyti priimti arba atmesti visus slapukus, būti informuoti, kai slapukas išleidžiamas, patikrinti jo galiojimą, trukmę ir turinį, taip pat periodiškai ištrinti slapukus.

Taip pat savo naršyklės žinyno skiltyje galite įvesti „slapukai“ ir taip rasite konfigūravimo instrukcijas.
Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip tvarkyti slapukus savo mobiliojo įrenginio naršyklėje, turėsite peržiūrėti to įrenginio vadovą.

Daugiau informacijos apie slapukus, taip pat ir jų įdiegimą, kaip galite juos tvarkyti ir ištrinti, rasite apsilankę adresu www.allaboutcookies.org.